Tech-Med logo

Czym zajmuję się Tech-Med?

Rodzinna firma TechMed (eksporter i importer sprzętu medycznego), która funkcjonuje od 1949 roku na polskim rynku. Opatentowała ona wiele konstrukcji, które wpłynęły na rozwój polskiej Służby Zdrowia. Sprzęty nie tylko są przeznaczone dla Służby Zdrowia, ale także przystosowane zostały do użytku domowego.

Ich jakość zostaje nieustannie sprawdzana od etapu projektowania aż do obsługi pogwarancyjnej przez audytorów jednostki notyfikowanej autoryzowanej przez Ministerstwo Zdrowia.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność na wysokim poziomie

Połączenie technologii z doświadczeniem naszych pracowników skutkuje możliwością zaoferowania produktów na najwyższym poziomie. Wszystkie urządzenia produkowane przez TechMed gwarantują zgodność z wymaganiami polskiego prawa Unii Europejskiej tj:

 • posiadają zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 13485;
 • uzyskały Certyfikat EC;
 • są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych;

W ofercie producenta można znaleźć:

 • ciśnieniomierze;
 • termometry;
 • inhalatory;
 • stetoskopy;
 • pulsoksymetry;
 • otoskopy;
 • oftalmoskop;
 • latarki;
 • młotki neurologiczne;
 • pikflometry;
 • staza Automatyczna;
 • szczoteczki soniczne;
 • nawilżacze powietrza;
 • wagi i wzrostomierze;
 • koce przeciwreumatyczne;
 • but masująco-ogrzewający;
 • hydromasażer do stóp;
 • pulsometry;
 • odzież medyczną.

Dostarczanie licznych sprzętów dla klientów, utrzymanie dobrego zdrowia, nieskazitelnej formy i pomoc w zapobieganiu choroby to misja i główny cel firmy TechMed.

Ranking 2024 ciśnieniomierzy Tech-Med

Jaki aparat w danej cenie, czyli co znajdziemy w ofercie Tech-Med?

#1 Akcesoria do ciśnieniomierzy

Często w zestawie, który zakupiliśmy, znajduje się aparat z mankietem w rozmiarze L, który nie zawsze będzie pasował pomimo dość szerokiego zakresu jego regulacji (najczęściej w przypadku wersji naramiennych będzie to 22-32 cm). Za dodatkową opłatą możemy nabyć mankiety uniwersalne jedno- lub dwuprzewodowe (do ciśnieniomierzy manualnych, zegarowych), a także mankiety dedykowane do wersji elektronicznych. Kwotą, jaką musimy wydać, nie przekroczy 40-50 zł.

#2 Proste aparaty z manometrem zegarowym do 70 zł

ciśnieniomierz zegarowy z manometrem Tech-Med TM-Z/S
ciśnieniomierz zegarowy z manometrem Tech-Med TM-Z/S

Jeżeli nie potrzebujemy cyklicznie mierzyć poziomu ciśnienia lub gdy bardziej ufamy wskazaniom tradycyjnych ciśnieniomierzy, wówczas spokojnie wystarczy nam sprzęt dostępny za kwotę nieprzekraczającą 70 zł. W zestawie otrzymamy stetoskop, mankiet z przewodami, pompkę oraz manometr zegarowy. Pamiętajmy, że uzyskanie precyzyjnego wyniku w takich aparatach jest trudniejsze i wymaga doświadczenia oraz znajomości odczytu ciśnienia skurczowego i rozkurczowego w odpowiednim momencie.

#3 Wersje elektroniczne i mechaniczne do 100 zł

Wygodny ciśnieniomierz z automatycznym pompowaniem w kwocie nieprzekraczającej 100 zł? I takie w ofercie ma marka Tech-Med. Z możliwością zapisywania wyników pomiarów stanowią one godną rozważenia propozycję aparatu do mierzenia ciśnienia dla osób starszych czy też z ograniczoną ruchomością. W tym przedziale cenowym możemy również otrzymać tradycyjny ciśnieniomierz z dużym i czytelnym manometrem zegarowym.

#4 Najlepsze ciśnieniomierze Tech-Med w cenie powyżej 100 zł

ciśnieniomierz automatyczny Tech-Med TMA 700
ciśnieniomierz automatyczny Tech-Med TMA 700

To dobre jakościowo aparaty, wyposażone w wiele pomocnym funkcji (rozpoznawanie objawów arytmii serca, klasyfikowanie wyników wg WHO, pomiar ciśnienia wykonywany już podczas pompowania mankietu itp.) oraz posiadające odpowiednie atesty, gwarantujące ich wysoką dokładność pomiarową. Najlepsze z nich pozwalają na zapis nawet powyżej 200 odczytów ciśnienia dla jednego użytkownika, ponadto wyposażone zostały w specjalny algorytm podwójnej detekcji tętna, co pozwala na uzyskanie dokładnego pomiaru.

Tanie aparaty ciśnieniowe Tech-Med – Ranking 2024

Zestawienie na podstawie ceny zakupu.

Szybkie FAQ o ciśnieniomierzach Tech-Med

#1 Ile musimy wydać na dobry ciśnieniomierz Tech-Med?

Najprostsze naramienne egzemplarze aparatów są dostępne już za 50-60 zł, dysponują one analogowym manometrem, mankietem, stetoskopem oraz pompką z mechaniczną obsługą. Jeżeli zależy nam natomiast na wygodzie i możliwie jak najlepszym pomiarze, wówczas warto dołożyć trochę pieniędzy do ciśnieniomierza elektronicznego, z pamięcią pomiarów, wyświetlaczem elektronicznym, pomiarem pulsu, wskaźnikiem arytmii itp. Najlepsze aparaty ciśnieniowe Tech-Med są dostępne już w cenie poniżej 200 zł.

#2 Czy zasilacz sieciowy otrzymamy w zestawie?

Standardem jest oferowanie zasilania bateryjnego z możliwością podłączenia zasilacza sieciowego, który w lepszych modelach oferowany jest w zestawie. W przypadku tych tańszych aparatów stanowi on wyposażenie opcjonalne, które możemy otrzymać za dopłatą.

#3 Jakie rodzaje ciśnieniomierzy oferuje marka Tech-Med?

W sektorze aparatów do mierzenia ciśnienia produkty Tech-Med stanowią znaczący udział w rynku - znajdziemy tutaj manualne ciśnieniomierze naramienne, wersje elektroniczne z mankietem zakładanym na ramię, modele nadgarstkowe, czy też w pełni zautomatyzowany sprzęt z wieloma praktycznymi funkcjami.

#4 Czy ciśnieniomierzach Tech-Med jest dostępna funkcja mowy?

Takie rozwiązanie zastosowano w jednym z najlepszych obecnie oferowanych produktów marki Tech-Med - ciśnieniomierzu TMA-7000M. Funkcja ta jest szczególnie polecana osobom starszym oraz mającym problemy ze wzrokiem.

#5 Czy funkcja zapisu pomiarów ciśnienia jest dostępna?

Takie rozwiązanie występuje we wszystkich produkowanych elektronicznych ciśnieniomierzach marki Tech-Med. Różnice pomiędzy modelami dotyczą ilości zapisów oraz możliwości tworzenia profilu dla kilku użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *