cisnieniomierze Beurer

Niemiecka marka Beurer to jeden z czołowych producentów sprzętu medycznego oraz kosmetycznego, który funkcjonuje na rynku już od niemal 100 lat. Początki historii marki sięgają 1919 roku, kiedy to wizjonerska para, państwo Beurer, wpadli na pomysł, by wyprodukować elektryczne poduszki mające zastąpić popularny wówczas termofor. I tak się zaczęła długa historia firmy, której celem od początku było zapewnienie dobrego samopoczucia oraz jak najlepszej ochrony zdrowia. Od tego czasu marka Beurer stała się laureatem licznych nagród, będących potwierdzeniem najwyższej jakości oraz innowacyjnego podejścia.

Bogata gama produktów Beurer

Marka Beurer została doceniona przez liczną szerzę klientów, w tym renomowanych ośrodków zdrowia i urody. W szerokiej gamie produktów znajdą Państwo zarówno profesjonalne sprzęty medyczne służące do profilaktyki i diagnostyki takie jak aparaty słuchowe, ciśnieniomierze czy urządzenia EKG, przez produkty dla osób dbających o dobrą kondycję (między innymi pulsometry czy sprzęty do masażu powięziowego), jak i urządzenia do szeroko rozumianego wellbeingu mającego na celu poprawę samopoczucia, linię produktów dla dzieci – w trosce o najmłodszych oraz produkty z kategorii beauty takie jak sprzęty do depilacji, czy pielęgnacji cery.

Wszystkie modele można dopasować do swoich potrzeb, bowiem występują one zarówno w wersjach podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych.

Ranking 2024 ciśnieniomierzy Beurer

Jakie są możliwości ciśnieniomierzy Beurer? Ile za nie wydamy

#1 Tani aparat Beurer w cenie do 100 zł

ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 32
ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 32

Już w cenie poniżej 100 zł możemy otrzymać dobrze wykonany sprzęt, który powinien sprostać wymaganiom zdecydowanego grona odbiorców. Co nam oferuje ciśnieniomierz tej marki? Przede wszystkim podstawowe pomiaru ciśnienia i tętna, wraz z możliwością zapisu odczytów w pamięci i ich chronologią według daty i godziny, komunikaty błędów, rozpoznawanie arytmii, klasyfikacja ciśnienia krwi wg WHO itp. W zależności od preferencji mamy do wyboru zarówno modele naramienne, jak i nadgarstkowe.

#2 Ciśnieniomierz Beurer do 150 zł

Aparaty Beurer dostępne w tej cenie występują zarówno w wersji naramiennej, jak i nadgarstkowej. Umożliwiają one odpowiedni zakres regulacji mankietu, zależny od rodzaju wybranego ciśnieniomierza, a także szereg przydatnych usprawnień. Duży wyświetlacz z pewnością docenią osoby starsze – wyniki pomiaru pokazywane na monitorze są czytelne, szczególnie interpretacja graficzna uzyskanych odczytów w oparciu o klasyfikację WHO. Wygodę zapewnia automatyczne pompowanie, zapisywanie w pamięci wykonanych pomiarów, wskaźnik zużycia baterii, kontrola prawidłowości założenia mankietu, czy też automatyczne wyłączanie.

#3 Dobry ciśnieniomierz Beurer do 250 zł

ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 58
ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 58

Dobrej klasy ciśnieniomierze posiadają z reguły w standardzie duży i czytelny wyświetlacz, z funkcją dotykowego sterowania. W zależności od preferencji mamy do wyboru modele, w których mankiet zakładamy na ramie lub na nadgarstek. Aparaty Beurer dostępne w kwocie nieprzekraczającej 250 zł odznaczają się wysoką jakością wykonania, wieloma dodatkowymi funkcjami i oprogramowaniem (do pobrania na smartfona). To sprzęt, który z powodzeniem zastąpi nam tradycyjne formy zbierania informacji i danych dotyczących ciśnienia krwi celem diagnozy potencjalnych schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

#4 Najlepsze i najdroższe aparaty Beurer

Za najdroższe i zarazem najbardziej zaawansowane ciśnieniomierze marki Beurer musimy wydać znacznie powyżej 300 zł. To opakowane w elegancką obudowę małe centrum danych o naszym zdrowiu, które zawiera wszystko, co jest potrzebne do precyzyjnego pomiaru oraz analizy wskaźników ciśnienia krwi. Warte odnotowania jest chociażby bezprzewodowe przesyłanie za pomocą bluetooth, zapis wielu pomiarów i ich uśrednianie, wskaźnik spoczynku, mankiet z większymi możliwościami jego regulacji, ekran dotykowy i wiele innych przydatnych rozwiązań.

Tanie aparaty ciśnieniowe Beurer – Ranking 2024

Zestawienie na podstawie ceny zakupu.

Szybkie FAQ o ciśnieniomierzach Beurer

#1 Jaką pamięć pomiarową oferują ciśnieniomierze Beurer?

Standardowo aparaty do mierzenia ciśnienia marki Beurer oferują zapis odczytów dla jednego użytkownika. W droższych i bardziej zaawansowanych modelach mamy możliwość zapisu danych dla 2 użytkowników, a w najlepszych ciśnieniomierzach nawet 4. Minimalna ilość zapisu danych to 30 pomiarów na użytkownika.

#2 Ile kosztują ciśnieniomierze Beurer?

Najtańsze modele ciśnieniomierzy producenta Beurer są dostępne już za kwotę poniżej 100 zł, z kolei te najlepsze i z największą ilością funkcji to już wydatek znacząco przekraczający 500 zł.

#3 Na którym ramieniu mierzyć ciśnienie?

Jeżeli jesteśmy osobami praworęcznymi, wówczas lepszym rozwiązaniem będzie pomiar ciśnienia z lewego ramienia. Pomiaru można dokonać dopiero w stanie spoczynku, w przypadku wcześniejszej aktywności fizycznej odpocznijmy 5-10 minut. Niezależnie od wyboru ramienia ręka powinna spoczywać swobodnie, położona na wysokości serca.

#4 Kiedy najlepiej sprawdzić ciśnienie krwi?

Pierwszy pomiar powinien odbywać się rano przed jedzeniem lub przyjmowaniem jakichkolwiek leków, a drugi wieczorem. Za każdym razem, gdy dokonujemy pomiaru, wykonajmy dwa lub trzy odczyty, aby upewnić się, że wyniki są dokładne.

#5 Jaki wpływ ma stres na ciśnienie tętnicze?

W stresujących sytuacjach nasz organizm wytwarza adrenalinę, noradrenalinę i kortyzol, które wpływają bezpośrednio na tymczasowy wzrost ciśnienia krwi. Narażanie się w sposób częsty na stres zwiększa ryzyko występowania nadciśnienia tętniczego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *