Soho logo

Jeśli decydujemy się na kupno sprzętu medycznego, musimy zwrócić uwagę na to, aby był to produkt dobrej jakości. Jest to bardzo istotne, bo inaczej niestety nie tylko nie poprawi nam on jakości życia, a także nie zatroszczy się o nasze zdrowie należycie. Wiedzą to dobrze osoby, które borykają się z chorobami, które wymagają ciągłego monitorowania parametrów pokazujących, czy wszystko w naszym organizmie jest na właściwym poziomie.

Sprzęt medyczny, jaki oferuje marka Soho

Marka Soho od lat oferuje doskonałej jakości sprzęt medyczny, który można bez oporów używać w domu. W zasobach firmy znajdziemy takie produkty jak ciśnieniomierze i różnego rodzaju inhalatory. Co najważniejsze to każde urządzenie jest jak najbardziej profesjonalne i przede wszystkim łatwe w obsłudze. Nowoczesny wygląd, a także wbudowane dodatkowe funkcje pozwalają nie tylko miarodajnie monitorować stan zdrowia w przypadku ciśnieniomierza, ale także znacznie poprawić jakość życia w przypadku inhalatorów.

Kwestią nie bez znaczenia jest fakt, że marka Soho oferuje produkty w bardzo dobrych cenach, co daje możliwość kupna ich, przez właściwie każdą osobę nie rujnując domowego budżetu. Warto stawiać na taką markę, gdzie w parze idzie doświadczenie w produkcji w połączeniu z profesjonalizmem i co najważniejsze dostępnością i niską ceną. Bez wątpienia to właśnie ta marka jest godna uwagi, kiedy szukamy urządzeń, z których używaniem bez problemu poradzimy sobie samodzielnie w domu, bo prostota użytkowania jest kluczowa szczególnie w przypadku seniorów.

Ranking 2024 ciśnieniomierzy Soho

Jaki ciśnieniomierz Soho najlepiej kupić?

#1 Tani aparat ręczny do 60 zł

ręczny ciśnieniomierz naramienny Soho 120 Pediatric, z przeznaczeniem dla dzieci i niemowląt
ręczny ciśnieniomierz naramienny Soho 120 Pediatric, z przeznaczeniem dla dzieci i niemowląt

Jeżeli mieliśmy już do czynienia z tradycyjnymi ciśnieniomierzami, to na potrzeby pomiaru ciśnienia krwi w domowych warunkach taki powinien nam w zupełności wystarczyć. Przy wyborze konkretnego modelu sprawdzajmy, jaki mankiet oferowany jest w zestawie – wersje przeznaczone dla dzieci i niemowląt posiadają dwa mankiety o różnych gabarytach, jednakże stetoskop należy dokupić osobno. Manometr zegarowy o średnicy 67 mm z czytelnymi wskazówkami pozwoli na sprawny odczyt ciśnienia w odpowiednim momencie.

#2 Dobry ciśnieniomierz za rozsądna cenę

automatyczny aparat ciśnieniowy Soho 330
automatyczny aparat ciśnieniowy Soho 330

Stosunkowo niewielki wybór aparatów Soho na naszym rynku nie przeszkadza jednak w znalezieniu dobrego sprzętu w kwocie oscylującej wokół 100 zł. Otrzymamy w ten sposób w pełni wystarczający do domowych pomiarów ciśnienia aparat automatyczny, z zapisem wykonywanych odczytów, z możliwością pomiaru pulsu, przejrzystym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym LCD, wskaźnikiem zużycia baterii, czy też automatycznym wyłączaniem.

Aparaty ciśnieniowe Soho – Ranking 2024

Zestawienie na podstawie ceny zakupu – od najtańszych do najdroższych.

Szybkie FAQ o ciśnieniomierzach Soho

#1 Który typ pomiaru jest precyzyjniejszy?

Nowoczesne elektroniczne ciśnieniomierze wykorzystują do badania ciśnienia krwi metodę oscylometryczną, która dzięki zautomatyzowanemu procesowi jest bardziej dokładna w porównaniu z metodą osłuchową, stosowaną w manualnych aparatach z manometrem zegarowym.

#2 Ile kosztują ciśnieniomierze Soho?

Aparaty tej marki cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Za ręczny model z pomiarem osłuchowym zapłacimy kilkadziesiąt zł, natomiast w cenie poniżej 100 zł oferowane są ciśnieniomierze elektroniczne, z automatycznym pompowaniem mankietu.

#3 Czy Soho oferuje ciśnieniomierze nadgarstkowe?

W sprzedaży znajdziemy przede wszystkim modele naramienne, z automatyczną lub ręczną techniką pomiarową. Aparaty nadgarstkowe możemy nabyć w niektórych sklepach internetowych, jednakże należą one do rzadkości.

#4 Jaki zakres pomiarowy mają ciśnieniomierze Soho?

Standardowy zakres pomiarowy w przypadku aparatów ciśnieniowych wynosi najczęściej od 0 do 300 mmHg i dotyczy on ciśnienia krwi. W przypadku pulsu (możliwość sprawdzania tętna występuje w aparatach elektronicznych) zakres ten wynosi zazwyczaj od 40 do 190 uderzeń na minutę.

#5 Ile baterii potrzebujemy do zasilania ciśnieniomierza?

Standardowo do uruchomienia aparatu będą nam potrzebne cztery baterie AA. Wersje elektroniczne mają również możliwość działania za pomocą zasilacza sieciowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *