kardio-test logo

Marka Kardio-Test Medical jest producentem najwyższej jakości sprzętu medycznego skierowanego do użytkowania przede wszystkim w szpitalach i przychodniach. Produkty Kardio-Test Medical (należącego do renomowanej firmy Hi-Tech Medical) bez problemu można dostosować także do użytkowania w warunkach domowych.

Poza wysokim poziomem artykułów marka Kardio-Tech Medical znana jest również z wysokiej jakości usług. Łatwe zakupy, dwuletnia gwarancja, szybka przesyłka – to czynniki będące gwarantem udanej transakcji.

Szeroki wachlarz asortymentu

Artykuły firmy należą do najczęściej kupowanych produktów do stosowania w branży medycznej w Polsce. Kardio-Test Medical produkuje m.in.:

  • ciśnieniomierze,
  • termometry,
  • wagi,
  • stetoskopy,
  • inhalatory,
  • pulsometry,
  • alkomaty,
  • otoskopy.

Profesjonalna kontrola zdrowia

Każdy z nas powinien być świadomy swojego ciała i możliwości kontroli własnego zdrowia. Produkty marki Kardio-Tech Medical umożliwiają pomiary parametrów ciała i dają możliwość samodzielnego nadzoru swojego zdrowia, co bardzo często wpływa na szybsze (przez co łatwiejsze do wyleczenia) wykrycie potencjalnych chorób. Ludzie zmagający się z nadciśnieniem wiedzą jak ważny jest regularny pomiar ciśnienia krwi.

Z kolei pacjenci chorujący na astmę czy obturacyjne zapalenie oskrzeli mają świadomość tego, jak wielkim dobrodziejstwem jest możliwość korzystania z inhalacji.

Termometr umożliwiający pomiar temperatury wody przed kąpielą noworodka bardzo ułatwi życie każdej świeżo upieczonej mamie. Strona internetowa firmy Hi-Tech Medical w niezwykle przejrzysty i profesjonalny sposób wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane z użytkowaniem ich sprzętu.

Ranking 2024 ciśnieniomierzy Kardio-Test Medical

Jaki ciśnieniomierz Kardio-Test Medical najlepiej kupić?

Poniżej prezentujemy możliwości aparatów do mierzenia ciśnienia od Kardio-Test Medical, w oparciu o cenę zakupu.

#1 Dobry aparat Kardio-Test do 100 zł

ciśnieniomierz naramienny Kardio-Test ORO-N1 Basic
ciśnieniomierz naramienny Kardio-Test ORO-N1 Basic

Poręczne i mobilne ciśnieniomierze z możliwością zasilania zarówno bateryjnego, jak i sieciowego – to otrzymamy już w kwocie do 100 zł. Nawet podstawowa seria Basic od firmy Kardio-Test zapewni nam komfort pomiaru, z możliwością zapisu odczytów w pamięci urządzenia. Szeroki zakres regulacji mankietu 24-42 cm zapewnia uniwersalność jego zastosowania, ponadto wyniki są analizowane i weryfikowanie przez wbudowany mechanizm rozpoznawania arytmii serca, czy też nadciśnienia tętniczego.

Czytelność zapewnia duży wyświetlacz LCD, a dokładność pomiaru została potwierdzona badaniami klinicznymi. Za obsługę urządzenia odpowiada jeden główny guzik (pozostałe służą do obsługi np. kalendarza czy też przeglądania odczytów z pamięci aparatu), wygodnym rozwiązaniem jest również automatyczne wyłączanie ciśnieniomierza, co zapewni oszczędność baterii.

#2 Jaki ciśnieniomierz Kardio-Test w cenie powyżej 100 zł?

aparat ciśnieniowy naramienny Kardio-Test ORO-N8 Comfort
aparat ciśnieniowy naramienny Kardio-Test ORO-N8 Comfort

Bardzo często produkty Kardio-Test występują pod nazwą firmy-matki, czyli Hi-Tech. Do 150 zł otrzymamy w pełni zautomatyzowany sprzęt, który w zestawie oferowany jest często z przydatnym etui oraz zasilaczem sieciowym. Wspomniana już wcześniej funkcja muzyki relaksującej pozwala na stworzenie optymalnych warunków do pomiaru miarodajnego ciśnienia, łatwe sterowanie i zapisywanie wyników dla 2 lub 3 użytkowników osobno (w zależności od modelu) pozwala na precyzyjne monitorowanie naszego zdrowia w kierunku nieprawidłowości ze strony układu sercowo-naczyniowego.

Różnice w cenie wynikają przede wszystkim z zastosowania innych parametrów wyświetlacza i wyświetlania wyników na ekranie – te najlepsze i odpowiednio droższe posiadają z reguły większy i zarazem bardziej czytelny ekran LCD, standardowo z podświetlaniem.

Aparaty ciśnieniowe Kardio-Test – Ranking 2024

Zestawienie na podstawie ceny zakupu – od najtańszych do najdroższych.

Szybkie FAQ o ciśnieniomierzach Kardio-Test Medical

#1 Jakie typy ciśnieniomierzy oferuje Kardio-Test Medical?

W ofercie marki Kardio-Test znajdziemy przede wszystkim modele elektroniczne, typu naramiennego. Mniejszą grupę stanowią wersje nadgarstkowe, osoby ceniące sobie tradycyjne rozwiązania mogą znaleźć również pojedyncze egzemplarze ciśnieniomierzy z manometrem zegarowym.

#2 Ile kosztują ciśnieniomierze marki Kardio-Test?

Najtańsze modele aparatów Kardio-Test do mierzenia ciśnienia możemy nabyć już za kilkadziesiąt zł (proste ciśnieniomierze z wyświetlaczem LCD), natomiast za te najbardziej zaawansowane zapłacimy znacznie powyżej 150 zł.

#3 Czy elektroniczny aparat jest dokładny?

Elektroniczne ciśnieniomierze marki Kardio-Test posiadają dokładność oscylującą wokół +/- 3 mmHg, mieszczącą się w normach przeprowadzanych testów klinicznych. Należy pamiętać, że największy wpływ na wynik pomiaru ma m.in. poprawność założonego mankietu, niepożądane ruchy lub nieprawidłowa pozycja przy badaniu.

#4 Jaki ciśnieniomierz Kardio-Test będzie dla mnie najlepszy?

Zależy od tego, czego oczekujemy po aparatach do mierzenia ciśnienia. Jeżeli zależy nam na profilowaniu wyników pod kątem kilku użytkowników, wówczas należy wybrać ciśnieniomierz z możliwie jak największą ilością zapamiętywanych pomiarów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, dostępnym w chociażby w modelu ORO-M9 COMFORT, jest funkcja muzyki relaksującej. Do domowych zastosowań w zdecydowanej większości praktycznie każdy ciśnieniomierz Kardio-Test spełni swoje zadanie.

#5 Czy rozmiar mankietu ma znaczenie?

Tak, ma on znaczenie, a konkretnie możliwie jak najszerszy zakres jego regulacji. Ciśnieniomierze Kardio-Test w standardzie oferują uniwersalne mankiety, z możliwością ich regulacji w zakresie 22-40 cm, co w zdecydowanej większości przypadków powinno wystarczyć do poprawnego pomiaru ciśnienia. Za dopłatą można otrzymać większy mankiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *